RESPILON® Neonatologické sestřičky od Apolináře

Drahá paní Ing., drazí Respiloňáci,

 předávám srdečné pozdravy dětských novorozeneckých sestřiček z Apolináře.

Všechny jsme Vašimi rouškami nadšeni. Jsou opravdu luxusní a komfort nošení je s respirátorem naprosto neporovnatelný, samozřejmě ve Váš prospěch. 

Celkové jsme z ReSpimasky byly všechny unešené. Snad výrok jedné naší bodré kolegyně: "Zatím jsem na puse ještě neměla nic příjemnějšího", mluví za vše.

Dýchá se v tom luxusně. Jsem astmatička, takže pod běžnými rouškami bývám napůl přidušená. V té Vaší pohoda. Dokonce i když funím po schodech cestou do laboratoře nemusím se zastavovat a prodýchávat. Prodyšnost a lehkost materiálu všechny příjemně překvapila.

Roušky jsou jemné a heboučké na tváře a perfektně padnou. Lepící proužek na nos je bezvadný nápad. Roušku udrží přesně na místě a ani brýle se tolik nemlží. Gumičky většině děvčat sedí perfektně. Netlačí za ušima. Celkově je Respimask úžasná. Každý kdo ji vyzkoušel ji hodnotí velmi kladně a ptá se, kde se dá sehnat.

Takže jediné dva zápory jsou nedostupnost a jednorázovost (což vadí vlastně pouze teď, v době, kdy je všeho málo...) Proto se už moc těším na „Vašeho zabijáka“, až odložím svou cestovní petlahev a budu moct cestovat metrem v roušce a ochranných brýlích.

Vrchní sestře se roušky moc líbí a umí si představit spolupráci s Vámi i za lepších časů, až tahle pandemie odezní. Naše miminka jsou drobná a křehká. Rodí se tak brzy, že nemají žádnou imunitu. Ohrožuje je i běžná chřipka, či bakterie. My, neonatologické sestry, jsme v podstatě zvyklé často nosit roušky a v dezinfekci se denně prakticky koupeme...Kolikrát za den si dezinfikujeme ruce a povrchy je prakticky nespočítatelné. Takže Vaše výrobky jsou pro nás přínos i do další běžné neonatologické péče. Upřímně se divím, že jsme je objevili až teď.

Ještě jednou moc všechny děkujeme a zdravíme do Brna. Já osobně se za Vás dál modlím a vyprošuji požehnání pro celou Vaši firmu.

Za neonatologické sestřičky od Apolináře Jolana Hempelová

zpět na Pomáháme